Delorayanem na uczelnię

autor marzenia:
Daniel
wiek:
22
z miejscowości:
Ruda Śląska
id zgłoszenia konkursowego:

Opis marzenia

Kiedy byłem mały chłopcem, na kasetach video miałem nagrane 3 części kultowego filmu "Powrót do przyszłości". Zobaczyłem w nim samochód - delorayan, który tak mi się spodobał, że często robiłem sceny, gdzie moje domowe samochodziki miały przyczepione różne części, dzięki którym udawałem, że i mój samochód przenosi się w czasie. To marzenie jest bardzo kosztowne, ale chce je spełnić wykładając na uczelni, co jest moim następnym marzeniem! Obecnie jestem studentem psychologii (4rok) i robię wszystko, aby na tej uczelni pozostać w roli nauczyciela akademickiego. Dzięki tej pracy, która byłaby dla mnie jednocześnie pasją, (bo przed wyborem kierunku studiów wahałem się czy być nauczycielem czy psychologiem) może udałoby mi się kiedyś zakupić słynnego delorayana. Będąc wykładowcą chciałbym inspirować studentów, pokazując w ciekawy sposób nudne informacje. Nie chciałbym należeć do grona nauczycieli, którzy sucho wykładają materiał, tylko raczej chciałbym być postrzegany jako ten co w sposób niecodzienny i skuteczny prowadzi swoje zajęcia.
Dziękuję!

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

Koszt słynnego delorayana to ok. 250 000 zł na dzień dzisiejszy. Bycie wykładowcą nic nie kosztuje materialnie, ale pomoce elektroniczne znacznie mogą ułatwić skuteczną naukę i dorobek naukowy.

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

Wnioskuję o kwotę równowartości 8000 zł na zakup sprzętu, ułatwiającego mi rozwój ścieżki naukowej - kamera i dobry mikrofon do nagrywania autorskich wykładów, komputer na którym będę mógł montować. Ewentualnie tablet, który mógł zabierać na konferencje, prowadzić z niego warsztaty dla dzieci z różnych zakątów kraju czy nawet świata.

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Do tej pory pomogłem w reaktywowaniu koła naukowego, którego obecnie jestem wiceprzewodniczącym. W ramach koła opublikowany został artykuł naukowy, drugi jest w trakcie recenzowania. Brałem udział w konferencji naukowej, podczas której zaoferowano mi gościnne wykłady na Uniwersytecie dziecięcym GAUDEAMUS. Współorganizowałem tydzień mózgu podczas, którego prowadziłem 2 szkolenia. Jestem pomysłodawcą naukowych podcastów na uczelni. Od 3 lat (bo jestem na 4 roku) znajduję się w rankingu najlepszych studentów psychologii na uczelni. Ponadto cały czas uczestniczę w różnych szkolenia i warsztatach poszerzając tym samym swoje doświadczenie i kompetencje.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Kiedy będę mógł wsiąść do delorayana i nim jeździć pomyślę: "Daniel zrealizowałeś swoje marzenie, popatrz ile zrobiłeś, żeby znaleźć się w tym miejscu i podziękuj sam sobie, że tego dokonałeś, realizując to wszystko poprzez pracę, która byla dla Ciebie pasją, a nie przymusem, aby odkładać kolejne pieniądze na realizację marzeń" Wtedy poczuję dumę i powiem, że jestem z siebie zadowolony, że udało mi się zrealizować marzenie z dziecinnych lat.