Każdy ptaszek, powinien mieć swój daszek!

autor marzenia:
Zuznna
wiek:
17
z miejscowości:
Bobrowiec
id zgłoszenia konkursowego:

Opis marzenia

Chciałabym uzyskać pomoc w realizacji projektu mającego na celu kupna kilku niezbędnych w moim odczuciu karmników dla ptaków (10 sztuk) oraz wiewiórek (5 sztuk).  A także, chciałabym przeprowadzić akcje informacyjną dla mieszkańców mojej miejscowości, czym karmić takie zwierzątka i w jakich miejscach znajdują się karmniki. Do tego niezbędny byłoby także zakupienie kilku pierwszych worków nasion i orzechów, aby rozpocząć akcje. Polepszyłoby to zdecydowanie sytuacje naszych małych przyjaciół, szczególnie w taki trudny okres jakim jest zima.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

10 karmników dla ptaków x 50 zł=500zł 5 karmników dla wiewiórek x 75zł=375zł kilka/kilkanaście worków pożywienia (nasion, karm, przysmaków)=200zł druk plakatów informacyjnych=175zł razem daje nam to 1250 zł

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

1250zł szacunkowo

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

*spytałam się lokalnej biblioteki czy pomogliby mi w tym projekcie-> powiedzieli że pomogą
*sama zamontowałam u siebie w ogrodzie 3 karmniki i regularnie je uzupełniam
*mogę sama zaprojektować plakat informacyjny

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Da mi to radość ze zrobienia czegoś dla środowiska i lokalnej społeczności, nic na świecie nie jest ważniejsze niż samorealizacja i dążenie do celów, aby zmieniać ten świat na lepszy. Mam nadzieje, że swoim działaniem zmotywuje też innych, że jeśli bardzo mocno w coś wierzymy, to nie ma rzeczy nie możliwych ;-))))