Kurs dietetyczny

autor marzenia:
Monika
wiek:
26
z miejscowości:
Warszawa
id zgłoszenia konkursowego:
51

Opis marzenia

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka, ze specjalizacją z żywienia klinicznego, czyli żywienia osób, które mają problemy zdrowotne. Najbardziej interesuje mnie tematyka chorób układu pokarmowego - szczególnie jelit. W związku z tym marzę o specjalistycznym kursie dietetycznym, który jest prowadzony przez Monash University. Dzięki niemu zdobędę specjalistyczną wiedzę z zakresu diety o niskiej zawartości FODMAPs, która jest cenionym sposobem leczenia żywieniowego w zespole jelita drażliwego, ale znajduje zastosowanie także w przypadku przerostu flory bakteryjnej jelita cienkiego (SIBO) lub przy nieswoistych chorobach zapalnych jelit. Ukończenie tego kursu pozwoli mi na poszerzenie swojej wiedzy, co doda mi większej pewności siebie przy wdrażaniu tej diety u podopiecznych, którzy będą potrzebowali mojej pomocy, w tym zakresie. Dodatkowo będę miała możliwość dołączenia do grona specjalistów w tej dziedzinie, które w Polsce jest niewielkie.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

2000 zł (490 $)

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

2000 zł

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Do tej pory wzięłam już udział w wielu kursach, które były związane z tą dietą, oraz cały czas pogłębiam swoją wiedzę poprzez czytanie artykułów naukowych i książek, które dotyczą tej tematyki.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Dzięki spełnieniu tego marzenia z pewnością rozszerzę swoją wiedzę oraz zdobędę większą pewność siebie w trakcie pracy z pacjentami, potrzebującymi tej diety.