Kurs instruktora Jazdy Konnej Polskiego Związku Jeździeckiego

autor marzenia:
Agnieszka
wiek:
18
z miejscowości:
Głogoczów
id zgłoszenia konkursowego:
39

Opis marzenia

Moim marzeniem od dziecka było jeździć konno, trenować, rozwijać się i pracować z tymi zwierzętach. 4 lata temu udało mi się zacząć trenować, jednak bardzo nieregularnie i rzadko przez brak środków. Cały rok ze wszystkich sił oszczędzałam aby móc pojechać we wakacje na tydzień obozu jeździeckiego, gdzie zdobywałam nową wiedze i doświadczenie oraz upewniałam się w przekonaniu, że konie nadają mojemu życiu sens i poczucie własnej wartości. Konie to fascynujące zwierzęta, ich psychika, zachowania, biomechanika, fizjologia i natura... Dzięki obozom w stajniach mam już spore doświadczenie i wciąż chcę się rozwijać. Czytam książki z których wiele się uczę, ale moimi największymi marzeniami i celami są kursy i szkolenia, na które nie mogę sobie pozwolić przez brak środków. Teraz w klasie maturalnej jestem pewna, że swoją przyszłość widzę z końmi. Po egzaminie dojrzałości chciałambym zrobić kurs instruktora jazdy konnej PZJ oraz kurs masażu koni, uzyskać certyfikat i uprawnienia do pracy, aby móc rozwijać swoją wiedzę i pasje, która jest dla mnie czym więcej niż hobby. Konie wiele mnie nauczyły, być pewną siebie, wierzyć w marzenia i swoją wartość, nie poddawać się. Wiele im zawdzięczam i wiem, że jeszcze wiele mogą mnie nauczyć. Chciałambym w przyszłości pracować jako luzak, instruktor, trener, wychowawca kolonijny na obozach, fizjoterapeuta koni i jeźdźców i brać udział w jak największej ilości kursów, aby wciąż rozwijać swoją wiedze i doświadczenie, poszerzać choryzonty. Aby spełnić te marzenia potrzebuje pomocy w zrobieniu pierwszego kroku, którym jest kurs instruktora PZJ.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

4 000 zł

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

3 500 zł

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Posiadam brązową i srebrną odznakę Polskiego Związku Jeździekciego. Czytam książki i rozwijam się jak tylko mogę (blogi, poradniki, darmowe webinary online). A po 18 urodzinach podjęłam się kursu na wychowawce kolonijnego, abym po ukończeniu szkoły średniej mogła zacząć pracować jako wychowawca na obozach i mieć styczność z końmi oraz osobami uczącymi się i instruktorami od których mogę sie wiele nauczyć. Jeździectwo to moje życie.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Będzie to pierwszy krok do realizacji moich życiowych planów. Po kursie instruktora i masażu zaczęłambym prace w stajni, jako instruktor i wychowawca na obozach. Po maturze planuje brać udział w coraz to kolejnych kursach zwiększających moją widze i doświadczenie. Kurs instruktora pozwoli mi podjąć prace dzięki której w przyszłości dam rade dalej się rozwijać w kierunku jeździectwa sportowego co jest moim marzeniem nieprzerwanie odkąd pamiętam.