Kurs Instruktorski Jumpstyle

autor marzenia:
Zuzanna
wiek:
17
z miejscowości:
Piekary Śląskie
id zgłoszenia konkursowego:
28

Opis marzenia

Marzę o rozwijaniu mało znanego tańca jumpstyle, który jest ze mną od prawie 7 lat. Chciałabym jako instruktorka tańca zaszczepiać nową miłość i pasje jaką będzie Jumpstyle. Jest to taniec nowoczesny oparty na wykopach, podskokach, obrotach w rytm muzyki hardstyle od 150 do 170 uderzeń na minutę! W Polsce jako instruktor uczą tylko 3 osoby tego tańca, bardzo chciałabym do nich dołączyć i otworzyć pierwszą szkołę na Śląsku. Od zawsze własna akademia była największym marzeniem.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

1300 zł

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

1000 zł

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Rozwijałam się w tym tańcu, żeby dojść do poziomu, gdzie będę osiągać wysokie wyniki w konkursach i ligach Jumpstyle. Aktualnie jestem najlepszą tancerką w Polsce i jedną z lepszych na świecie, mam kilka osiągnieć ogólnopolskich i międzynarodowych (3 miejsce w OP turnieju w Wojkowicach, 1 miejsce na OP zlocie Jumpstyle w Łodzi, 3 miejsce w OP lidze Jumpstyle Polska, 2 miejsce OŚ lidze DJL). Miałam już 2 akademie, które uczyłam ale nie jako instruktor tylko pod okiem osób, które z tym tańcem nie miały nic wspólnego.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Będę mogła dzielić się swoją pasją z innymi, może mi pomóc w dorosłym życiu (zarobki na własne utrzymanie) jeśli bym miała otwartą szkołę tańca lub jakieś grupy taneczne.