Nauka języka miłości by spełnić marzenie o studiach w Paryżu...

autor marzenia:
Dominika
wiek:
21
z miejscowości:
Józefów
id zgłoszenia konkursowego:
62

Opis marzenia

Marzę aby biegle posługiwać się językiem Francuskim i spełnić swoje marzenie o wyjeździe na Erasmusa do Paryża! Ukończenie kursu językowego oraz zdanie egzaminu DELF umożliwiłoby mi bezcenną szansę na edukację i rozwój osobisty. Uważam, że wychodzenie ze swojej strefy komfortu i stawianie przed sobą wyzwań jest niezwykle ważne. Chciałabym wykorzystać swoją młodość na rozwój i edukację aby w przyszłości móc motywować innych do szukania swojej ścieżki i pomagać im w tej drodze.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

16 000 zł

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

8000 zł

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Poznaję kulturę Francji przez czytanie o historii tego kraju, uczę się języka na własną rękę, słucham muzyki francuskiej, staram się jak najbardziej poznać obyczaje, różnice kulturowe i społeczne oraz odkładam pieniądze na wyjazd (lot, zakwaterowanie, wyżywienie itd). Chciałabym nie obciążać finansowo rodziców i sama uzbierać pieniądze na tą podróż więc dofinansowanie byłoby ogromną pomocą w celu spełnienia tego marzenia.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Przede wszystkim stworzy możliwość doświadczenia "innego" życia, nawiązania kontaktu z inspirującymi ludźmi, nabrania pewności siebie w komunikowaniu się w obcym języku. Z pewnością takie doświadczenie poszerzy moje horyzonty