OBÓZ JĘZYKOWY I PODRÓŻOWANIE

autor marzenia:
Natalia
wiek:
17
z miejscowości:
Korchów Pierwszy
id zgłoszenia konkursowego:
42

Opis marzenia

Moim marzeniem jest zwiedzenie jak największej części świata. Co mogę zapoczątkować uczestnictwem w kursie EF języka angielskiego na Malcie. Dlaczego Malta? Kraj ten jest najtańszą opcją ze wszystkich dostępnych na stronie. Co nie zmienia faktu, że posiada on malowniczy krajobraz, który każdy chciałby zobaczyć. Jest to szansa dla mnie na użycie języka angielskiego w praktyce, ponieważ miałam jak narazie tylko jedną taką okazje w życiu, ten wyjazd pomógłby mi na ulepszenie moich umiejętności językowych. Kurs ten sprawi, że nie będę miała wyboru i w każdej sytuacji będę zmuszona do użycia tego języka. To sprawi, że zacznę mówić biegle po angielsku, co przyda mi się w przyszłości. Również osłucham się z wymową innych, bo aktualnie rozumienie ze słuchu jest moim problemem. Również jest to szansa poznania nowych osób rożnej narodowości, dzięki czemu będę w stanie dowiedzieć się więcej o innych kulturach i panujących tam zwyczajach.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

Około 5 300

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

4 500

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Zaczęłam zbierać pieniądze, abym chociaż częściowo mogła sama sobie opłacić. Również posiadam broszurę z ofertami EF w domu.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Myślę, że mnie to rozwinie i nauczy samodzielności, ponieważ jest to podróż za granicę samolotem bez osoby dorosłej. Będę w stanie poduczyć się języka co napewno korzystnie wpłynie na moje wyniki maturalne i późniejszą rekrutacje na studia. Myślę, że będzie to dla mnie szansa, abym stała się bardziej otwarta na nowe kultury jak i języki.