Robot kuchenny

autor marzenia:
Oliwia
wiek:
15
z miejscowości:
Radzymin
id zgłoszenia konkursowego:
49

Opis marzenia

Moją pasją od drugiej klasy podstawówki była piłka ręczna. Niestety kontuzja spowodowała, że musiałam zrezygnować z pasji. Na szczęście znalazłam alternatywę - od małego pomagałam mamie w kuchni, teraz piekę słodkości sama co sprawia mi ogromną radość. Podczas pieczenia i robienia słodyczy mogę odciąć się od całego świata po ciężkim dniu w szkole. Piekę dla całej rodziny i dla przyjaciół! Jedynej rzeczy, której mi brakuje mi to robot planetarny, który bardzo ułatwiłby mi pracę. Mój obecny mikser jest stary, głośny oraz trzeba go trzymać w ręku co utrudnia mi wrzucanie składników. Dodatkowo mój mikser jest ciężki przez co zrobienie wieloetapowego tortu jest bardzo pracochłonne. Robot kenwood jest wielofunkcyjny przez co nie trzeba 10 urządzeń tylko on - jeden.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

5500

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

5000

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Do tej pory odkładałam pieniądze ,które dostałam np. z okazji z urodzin lub świąt. Niestety mikser kosztuje bardzo dużo a ja przez mój wiek nie mogę jeszcze pracować. Dodatkowo od ponad 7 miesięcy prowadzę instagrama na którym pokazuje przygotowane przeze mnie słodkości. Tutaj link: https://www.instagram.com/fast_and_sweet_cooking/

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Dzięki temu będę mogła rozwijać się kreatywnie i poszerzać swoje portfolio cukiernicze - jednocześnie pozwoli mi to uszczęśliwić więcej osób :)