Szkolenie kosmetologiczne- terapie skór problematycznych.

autor marzenia:
Natalia
wiek:
22
z miejscowości:
Łódź
id zgłoszenia konkursowego:
50

Opis marzenia

Jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na kierunku Kosmetologia. Kosmetologia to moja ogromna pasja. Szczególnie interesujący dla mnie jest aspekt medyczny tego zawodu, a także podejście holistyczne, interdyscyplinarne. Moje zainteresowanie kosmetologią zaczęło się rozwijać, gdy próbowałam znaleźć sposób na wyleczenie trądziku. Borykam się z tą przypadłością od dawna i jako nastolatka na własną rękę zgłębiałam wiedzę z zakresu kosmetologii, dermatologii, chemii kosmetycznej. Jestem młodą osobą, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Pracuję w salonie, gdzie zdobywam doświadczenie i prowadzę terapie moich pierwszych klientek. Moim marzeniem jest wzięcie udziału w szkoleniu z pracy ze skórami problematycznymi. Dzięki niemu nauczę się jak przeprowadzać konsultacje, różnicować defekty skórne, interpretować wyniki laboratoryjne, układać efektywne plany terapeutyczne. Chcę pomagać ludziom ze skórami problematycznymi, gdyż sama doświadczyłam tego problemu i wiem, jak wiele może zdziałać pomoc kosmetologa.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

6000 zł

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

4500 zł

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Podjęłam się pracy w zawodzie. Oprócz tego, że zdobywam doświadczenie, zarabiam pieniądze, których część odkładam na szkolenia. Z zarobionych pieniędzy udało mi się wziąć udział już w kilku szkoleniach, webinariach, kupiłam tematyczne e-booki i książki. Cały czas się rozwijam w dziedzinie kosmetologii i zdobywam nową wiedzę i umiejętności, aby stać się jeszcze lepszą w moim zawodzie. Nie osiadam na laurach. Teraz odkładam pieniądze na realizację kolejnego marzenia- szkolenia ze skór problematycznych. Udało mi się uzbierać już 1500 zł, więc kwota o jaką wnioskuję to 4500 zł. W styczniu ruszą zapisy na owe szkolenie, więc obserwuję uważnie udostępniane informacje, aby być na bieżąco i nie przegapić żadnej ważnej wiadomości.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Wiem, że ukończenie szkolenia wiele zmieni zarówno we mnie jak i w moim życiu. Czuję, że po szkoleniu stanę się lepsza w moim zawodzie. Realizacja kursu będzie kolejnym krokiem do spełnienia mojego największego życiowego marzenia- stania się wykwalifikowaną specjalistką, której można zaufać. Przede wszystkim zdobędę umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną, potrzebną do pracy w gabinecie. Uzupełnię także swoje CV o nowe szkolenie, co przełoży się na większe możliwości na rynku pracy. Pozwoli mi to wyróżnić się spośród innych, stanę się bardziej cenionym pracownikiem. Ukończenie tego szkolenia zwiększy moją pewność siebie nie tylko w pracy, lecz także wewnętrznie- w wymiarze emocjonalnym. Będę odnosiła lepsze wyniki pracy z klientkami oraz dobierała bardziej skuteczne terapie, dzięki czemu pomogę większej liczbie osób.