Wakacyjny kurs nauki języka angielskiego

autor marzenia:
Weronika
wiek:
18
z miejscowości:
Ostrów Wielkopolski
id zgłoszenia konkursowego:
47

Opis marzenia

Moim marzeniem jest wyjazd na wakacyjny kurs języka angielskiego do Londynu ze szkołą językową EF (Education First). Jest to największa organizacja edukacyjna na świecie, która umożliwia połączenie nauki języków obcych z wymianą kulturową, osiągnięciami naukowymi i podróżami edukacyjnymi. Dodatkowo taki kurs pozwala poznać nowych ludzi z najróżniejszych zakątków świata i polepszyć kontakty międzyludzkie.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

Koszt 2-tygodniowego wakacyjnego kursu języka angielskiego w Londynie to koszt około 5500zł

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

Wnioskuję o całkowite dofinansowanie mojego marzenia (5500zł) lub jego częściowe pokrycie.

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Od dziecka regularnie uczęszczałam na dodatkowe lekcje języka angielskiego w szkole językowej, wielokrotnie brałam udziały w szkolnych i okręgowych olimpiadach językowych z wysokimi wynikami a także staram się codziennie obcować z tym językiem aby w przyszłości móc dalej rozwijać się w tym kierunku.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Spełnienie mojego marzenia pozwoli mi jeszcze bardziej doszlifować i podwyższyć poziom mojego języka angielskiego i zdecydowanie pomoże w obraniu przyszłej ścieżki zawodowej. Ważniejsze jednak dla mnie jest poznanie tamtejszej kultury i obyczajów a także możliwość samorozwoju podczas tak wymagającego i ważnego wydarzenia w moim życiu.