Z Miłości Do Tańca - Nagrywanie Coverów Tanecznych

autor marzenia:
Sara
wiek:
15
z miejscowości:
Bytom
id zgłoszenia konkursowego:
40

Opis marzenia

Marzę o nagrywaniu kpopowych tanecznych coverów, które chciałabym wrzucać na YouTube. Chcę nagrywać profesjonalne covery, jednak żeby całkiem spełnić to marzenie, muszę opłacić profesjonalnego kamerzystę, aby mógł mi w tym pomóc. Nagrywanie coverów jest moim najskrytszym marzeniem. Taniec jest czymś, co sprawia mi ogromną radość - jest moją pasją. Rodzice mówili mi, że odkąd zaczęłam chodzić to już tańczyłam. Czuję, że taniec jest tym co kocham robić, nadaje to sens mojemu życiu, daje mi ogromną radość oraz chciałabym się w nim dalej spełniać. Chciałabym spełnić moje marzenie, mimo, że wymaga wielu trudu i poświęcenia, ale i również chęci, które w sobie posiadam. Dam z siebie wszystko aby osiągnąć ten cel.

Załącznik do marzenia (opcjonalnie)

kliknij aby pobrać załącznik

Koszt spełnienia marzenia

7200 zł

Wartość dofinansowania w ramach konkursu

6000 zł

Co do tej pory zrobiono aby spełnić marzenie

Zapisałam się na zajęcia taneczne aby nadal realizować swoją pasję jaką jest taniec. Staram się jak mogę, aby regularnie ćwiczyć i doskonalić choreografie i żeby moje ruchy były jak najbardziej dopracowane do choreografii. Myślę w ten sposób o przyszłości, dążąc do celu spełnienia marzenia jakim jest właśnie nagrywanie swoich wymarzonych coverów tanecznych.

Co spełnienie tego marzenia zmieni w życiu Autora

Dzięki spełnieniu tego marzenia będę mogła się dalej rozwijać względem tańca, da udowodnienie mnie i innym, że marzenia same się nie spełnią, dopóki my do nich nie dążymy. Będę dzielić się swoją pasją z innymi oraz pokazywać, że spełnianie swoich marzeń jest jak najbardziej możliwe jeśli się chce, ponieważ to MY spełniamy marzenia realizując je.